De vacature is succesvol toegevoegd als favoriet.
Blog

Nieuw kantoor biedt IJsselsteinse recruiters meer mogelijkheden

7 februari, 2023
Hans Bossenbroek

De recruiters van Intro Personeel IJsselstein zijn sinds kort te vinden op een nieuw adres: Industrieweg 28. Het moderne en grotere kantoorpand biedt de recruiters meer mogelijkheden. “Door de groei die we doormaken, kunnen we kandidaten en bedrijven beter bedienen.”

De missie van de recruiters blijft onveranderd: bedrijven helpen aan geschikt personeel en werkzoekenden tot bloei laten komen in een vaste baan. “We hebben afgelopen jaren een flinke groei doorgemaakt”, zegt vestigingsmanager Arthur van der Ham. “Het aantal klanten is gegroeid, maar ons team ook. Nu we een viermansbezetting hebben kunnen we in dit moderne pand meerdere mensen tegelijk spreken. We hebben nu meer mogelijkheden.  Bovendien zitten we nu tussen andere ondernemers. Dat past precies bij ons.”

Bedrijven die op zoek zijn naar personeel en mensen die een nieuwe baan zoeken zijn dus van harte uitgenodigd een bak koffie te drinken. “Dit pand biedt een hartelijk welkom om hier samen over in gesprek te gaan. Je voelt je bij ons snel op je gemak.”

Team

Samen met een team enthousiaste recruiters werft Arthur mensen voor bedrijven in de Lopikerwaard en ver daarbuiten. Thomas, Pieter en Aron staan klaar om mensen te spreken die graag een vaste baan willen bij de bedrijven in de regio. “Sinds wij acht jaar geleden hier een Intro-vestiging zijn gestart heeft ons team een vaste klantenkring opgebouwd die ons hun zoektocht naar personeel toevertrouwen. We houden goed contact met de klant, maar ook met de kandidaat. We kijken of er een juiste klik is tussen de kandidaat en de nieuwe werkgever. We bemiddelen in verschillende sectoren, zoals de techniek, het groen, de productie en de logistiek.”

Zoek je werk in de Lopikerwaard of in de buurt van Utrecht, neem dan contact op met één van de recruiters van Intro Personeel IJsselstein

Gerelateerde artikelen

Waarom het slim is te kiezen voor een kansrijk beroep

Wat hebben de beroepen monteur mechatronica, gemechaniseerd groenvoorziener, HR-adviseur, logistiek medewerker en vrachtwagenchauffeur met elkaar gemeen? Nou dit, het zijn allemaal kansrijke beroepen. Ofwel: een beroep met goede baankansen. “Steeds meer bedrijven geven mensen de kans om in een kansrijk beroep aan de slag te gaan.”  “Op dit moment zijn er volgens de overheid zo’n […]

Lees artikel

Wat is een cao?

Als je jouw contract doorleest kom je ongetwijfeld te weten onder welke cao jij valt. Het kan daarom in ieder geval geen kwaad je daarin eens goed te verdiepen. Dan ben je precies op de hoogte welke rechten en plichten je hebt in jouw beroep(sgroep).   Als groep sta je sterker. Dat weten ze in de […]

Lees artikel

Net geopende vestiging Rotterdam heeft eerste mensen al bemiddeld  

Intro Personeel heeft onlangs op bedrijvenpark Noord-West (boven Spaanse Polder) in Rotterdam een nieuwe vestiging geopend. Bedrijven die personeel zoeken en kandidaten die op zoek zijn naar een vaste baan kunnen er terecht. “Mensen die een vaste baan willen bij een bedrijf in de regio zijn bij ons van harte welkom voor een kop koffie.”  […]

Lees artikel