De vacature is succesvol toegevoegd als favoriet.
Blog

Nieuw kantoor biedt IJsselsteinse recruiters meer mogelijkheden

7 februari, 2023
Hans schrijft blogs bij Intro Personeel
Hans Bossenbroek

De recruiters van Intro Personeel IJsselstein zijn sinds kort te vinden op een nieuw adres: Industrieweg 28. Het moderne en grotere kantoorpand biedt de recruiters meer mogelijkheden. “Door de groei die we doormaken, kunnen we kandidaten en bedrijven beter bedienen.”

De missie van de recruiters blijft onveranderd: bedrijven helpen aan geschikt personeel en werkzoekenden tot bloei laten komen in een vaste baan. “We hebben afgelopen jaren een flinke groei doorgemaakt”, zegt vestigingsmanager Arthur van der Ham. “Het aantal klanten is gegroeid, maar ons team ook. Nu we een viermansbezetting hebben kunnen we in dit moderne pand meerdere mensen tegelijk spreken. We hebben nu meer mogelijkheden.  Bovendien zitten we nu tussen andere ondernemers. Dat past precies bij ons.”

Bedrijven die op zoek zijn naar personeel en mensen die een nieuwe baan zoeken zijn dus van harte uitgenodigd een bak koffie te drinken. “Dit pand biedt een hartelijk welkom om hier samen over in gesprek te gaan. Je voelt je bij ons snel op je gemak.”

Team

Samen met een team enthousiaste recruiters werft Arthur mensen voor bedrijven in de Lopikerwaard en ver daarbuiten. Thomas, Pieter en Aron staan klaar om mensen te spreken die graag een vaste baan willen bij de bedrijven in de regio. “Sinds wij acht jaar geleden hier een Intro-vestiging zijn gestart heeft ons team een vaste klantenkring opgebouwd die ons hun zoektocht naar personeel toevertrouwen. We houden goed contact met de klant, maar ook met de kandidaat. We kijken of er een juiste klik is tussen de kandidaat en de nieuwe werkgever. We bemiddelen in verschillende sectoren, zoals de techniek, het groen, de productie en de logistiek.”

Zoek je werk in de Lopikerwaard of in de buurt van Utrecht, neem dan contact op met één van de recruiters van Intro Personeel IJsselstein

Gerelateerde artikelen

Wilco Oosterwijk is operator bij Snoei Prefab Buidlings

Bij Snoei Prefab Buildings zit operator Wilco helemaal op z’n plek

Of het nu gebogen golfplaten, koraalrode of blauwe golfplaten zijn. Wilco Oosterwijk, machineoperator bij Snoei Prefab Buildings in Krimpen aan den IJssel, produceert ze. Begin dit jaar begon hij in deze functie. “Deze baan is een schot in de roos.” Hij had het totaal niet naar zin in zijn vorige baan, zegt de 46-jarige Wilco. […]

Lees artikel
Mobeiele telefoon, waarom je altijd een recruiter moet terugbellen.

Gemiste oproep van een recruiter? Altijd slim om even terug te bellen

Stel, je staat in de paskamer net een broek te passen als je telefoon gaat. Een recruiter, zo blijkt na een check bij je gemiste oproepen. Toch maar even terugbellen. Altijd slim om te doen. Om maar met de deur in huis te vallen: ja, het is slim om terug te bellen als je een […]

Lees artikel
Op tijd komen op je werk.

Te laat komen op werk? Het is altijd beter als je op tijd komt

Een lekke band van je fiets, een trein die niet rijdt of een olifant die in de weg ligt. Er zijn veel redenen waarom je te laat kunt komen op je werk. Maar natuurlijk is het voor iedereen beter als je gewoon op tijd bent. Natuurlijk, er zijn geldige redenen waarom je een keertje (maar […]

Lees artikel