informatiebijeenkomst wetswijzigingen ZZP'ers voor werkgevers
De nieuwe ZZP-regels die in 2025 ingaan, kunnen aanzienlijke gevolgen hebben voor je samenwerking met ZZP’ers. Als werkgever is het belangrijk om voorbereid te zijn op deze veranderingen. Hoe kun je de juiste keuzes maken voor de toekomst van je bedrijf en de ZZP’ers waarmee je werkt? Om je hierbij te ondersteunen, organiseren we een informatiebijeenkomst op 21 november.
De nieuwe wetgeving kan flinke gevolgen hebben voor je bedrijfsvoering. Zonder actie loop je het risico op boetes of problemen met de inzet van ZZP’ers. Dit is jouw kans om precies te weten wat je kunt doen om problemen te voorkomen en veilig verder te gaan.
Schapedrift 91, 3371 JJ Hardinxveld-Giessendam, Nederland
De bijeenkomst is op donderdag 21 november, van 14:00 uur tot 16:00 uur op de bedrijfslocatie van Florys in Hardinxveld-Giessendam. Meld je snel aan, want de plaatsen zijn beperkt!
"*" geeft vereiste velden aan
Neem voor vragen contact op met Remco de Kort via 06-41480525 of stuur een e-mail naar [email protected]