Magazijnmedewerker bezig met orderpicken
Terug

Productiemedewerker AGF

Wil jij aan de slag als Productiemedewerker AGF? Reageer vandaag nog!
 

2600 - 3200
Salaris
Barendrecht
Locatie
40 uur
Per week
MBO
Opleidingsniveau

Wil jij aan de slag als Productiemedewerker AGF? Reageer vandaag nog!
 

Reactie binnen 1 werkdag
Wil jij direct aan de slag in de voedingsindustrie en werken met verse producten? Dan is deze functie als Productiemedewerker AGF in Ridderkerk iets voor jou. Ervaring is niet nodig. Als Productiemedewerker AGF leer je het werk in de praktijk en werk je samen met collega's aan een soepel productieproces. Je zorgt ervoor dat groenten en fruit op de juiste manier worden verpakt voordat ze naar supermarkten worden verzonden. Heb je ervaring als Inpakmedewerker of Productiemedewerker Voeding? Dan heb je een streepje voor. Jouw werkzaamheden als Productiemedewerker AGF:
  • Verpakken van groente en fruit in dozen en kratten
  • Aanvullen van verpakkingsmachines
  • Sorteren van producten op soort en formaat
  • Controleren van de kwaliteit van verpakte producten
  • Schoonhouden van je werkplek

Over de functie Productiemedewerker AGF

Wil jij direct aan de slag in de voedingsindustrie en werken met verse producten? Dan is deze functie als Productiemedewerker AGF in Ridderkerk iets voor jou. Ervaring is niet nodig. Als Productiemedewerker AGF leer je het werk in de praktijk en werk je samen met collega's aan een soepel productieproces. Je zorgt ervoor dat groenten en fruit op de juiste manier worden verpakt voordat ze naar supermarkten worden verzonden. Heb je ervaring als Inpakmedewerker of Productiemedewerker Voeding? Dan heb je een streepje voor. Jouw werkzaamheden als Productiemedewerker AGF:
  • Verpakken van groente en fruit in dozen en kratten
  • Aanvullen van verpakkingsmachines
  • Sorteren van producten op soort en formaat
  • Controleren van de kwaliteit van verpakte producten
  • Schoonhouden van je werkplek

Over het bedrijf in Barendrecht

Je gaat werken bij een AGF-bedrijf. Dagelijks worden hier verse groenten en fruit geïmporteerd, opgeslagen en verzonden naar klanten in binnen- en buitenland. Als Productiemedewerker AGF krijg je veel zelfstandigheid en ruimte om jezelf te ontwikkelen. De werksfeer is informeel en er wordt hard gewerkt, maar ook samengewerkt en er is regelmatig tijd voor een praatje.  

Je verdient het

  • Salaris tussen €2.600,- en €3.200,- bruto per maand excl. toeslagen (Bruto jaarsalaris tussen €31.200,- en €38.400,-)
  • Reiskostenvergoeding van €0,23 per kilometer
  • Pensioenregeling
  • Vakantiegeld van 8%
  • Werken met moderne machines en technieken
  • Doorgroeimogelijkheden naar bijvoorbeeld Operator

Waardoor jij in aanmerking komt

  • Werken in een gekoelde omgeving vind je geen probleem
  • Je bent bereid om in ploegendiensten en weekenden te werken
  • Je hebt stabiele werkervaringen, de voorkeur heeft in dezelfde soort functie

Wat is je reistijd?

Bereken hoe lang je erover doet naar: Barendrecht

0%

Solliciteer als Productiemedewerker AGF

Je gegevens zijn veilig bij ons

Snel een CV Maken

Vul je gegevens in. Wij maken direct een mooi CV voor je aan die je kunt toevoegen aan je sollicitatie.

Je solliciteert op: Productiemedewerker AGF
1. Persoonlijk
2. Werkervaring
3. Opleiding
4. Extra's
5. Overzicht
6. Afronden
Snel je CV opbouwen?

Laat onze AI-assistent je helpen — of upload een bestaand CV!

⏱️ Het hele proces duurt maximaal 5–10 minuten.

Wat kan de AI-assistent voor je doen?

  • Stelt je stap voor stap de juiste vragen
  • Je kunt typen, inspreken 🎙️ of een LinkedIn-screenshot 📎 uploaden
  • Herkent automatisch gegevens uit een geüploade afbeelding
  • Bouwt je complete CV op in een professioneel format

💡 Tip: Je kunt ook een LinkedIn-screenshot uploaden via 📎 in de chat.

Persoonlijke gegevens
1/2 Basisgegevens
2/2 Beschikbaarheid & profiel
Beschikbaarheid
Direct
Binnen 1 week
Binnen 2 weken
Binnen 1 maand
In overleg
Fulltime (36-40)
Parttime (24-32)
Bijbaan (0-16)
In overleg

Werkervaring

Voeg je meest recente werkervaring toe. Geen ervaring? Sla deze stap gerust over.

Opleiding
Vaardigheden, talen & extra's

Klik op de talen die je spreekt en kies je niveau.


Klik op de rijbewijzen die je hebt.



Klik op de certificaten die je hebt. Je kunt ook eigen certificaten toevoegen.

Overige certificaten:


Een foto is niet verplicht, maar kan je CV persoonlijker maken.

📷
Kies foto
JPG, PNG of WebP — max 5MB.
Overzicht

Controleer je gegevens goed voordat je verder gaat. Klik op een eerdere stap om aan te passen.

Afronden

We zijn er! Kies een stijl, klik op "CV Genereren" en je PDF is direct klaar om toe te voegen aan je sollicitatie.

Modern
Klassiek
Compact
Status

Ons proces

Hoe verloopt ons sollicitatieproces? Bekijk snel onze video!
Video Sollicitatieproces

"Ik ben heel erg blij met Intro Personeel. Ze hebben mij goed geholpen en nu heb ik de baan die wilde ik altijd hebben. Top mensen!"

Sonia

Veelgestelde vragen over de functie: Productiemedewerker AGF

Als Productiemedewerker AGF verdien je een salaris tussen € 2600 en € 3200 bruto per maand.

Het exacte bedrag hangt af van jouw ervaring, leeftijd en eventuele toeslagen. Tijdens een persoonlijk gesprek vertelt onze recruiter welke salarisinschaling het beste bij jouw profiel past.

Je gaat als Productiemedewerker AGF aan de slag in BARENDRECHT. Afhankelijk van de opdrachtgever werk je op locatie, in een werkplaats of op projectbasis.

Tijdens het sollicitatieproces vertellen we je meer over het bedrijf, de cultuur en het team waarin je terechtkomt.

In de functie van Productiemedewerker AGF werk je in een dienstverband van 40 uur per week.

Dat betekent dat je gemiddeld 8 uur per dag werkt.
Op maandbasis komt dit neer op ongeveer 173.3 uur per maand.
Op jaarbasis komt dit neer op ongeveer 2085.7 uur per jaar.

Afhankelijk van de opdrachtgever kun je soms extra uren maken of flexibel werken. Tijdens een persoonlijk gesprek bespreken we jouw wensen.

Voor de functie van Productiemedewerker AGF heb je bepaalde vaardigheden, eigenschappen of ervaring nodig. De belangrijkste functie-eisen zijn:

Werken in een gekoelde omgeving vind je geen probleem
Je bent bereid om in ploegendiensten en weekenden te werken
Je hebt stabiele werkervaringen, de voorkeur heeft in dezelfde soort functie


Daarnaast is motivatie en doorgroeibereidheid een sterke pré.

Vergelijkbare vacatures

Bekijk ook deze vergelijkbare vacatures in je zoektocht naar de ideale werkplek.

Kwaliteitsmedewerker Drukkerij

Ridderkerk
2600 - 2800
36 uur
Bekijk vacature

Onderhoudsmonteur Drukkerij

Ridderkerk
3000 - 4375
36 uur
Bekijk vacature
Intro Personeel Robin
🗑️
Robin is aan het typen
Of typ zelf een antwoord hieronder...