2 mensen die elkaar de hand schudden in het vakgebied commercieel
Terug

Leerling Timmerman

👉 Met je handen werken en iedere dag iets moois maken? Word leerling timmerman en leer het vak in de praktijk – ook mogelijk als vakantiebaan!

2600 - 2800
Salaris
Wijngaarden
Locatie
40 uur
Per week
VMBO
Opleidingsniveau

👉 Met je handen werken en iedere dag iets moois maken? Word leerling timmerman en leer het vak in de praktijk – ook mogelijk als vakantiebaan!

Reactie binnen 1 werkdag
Zie jij jezelf al werken in de bouw? Met je handen bezig zijn, iets moois maken en tegelijkertijd het vak leren van een ervaren timmerman? Dan is dit jouw kans. Als Leerling Timmerman Afbouw ga je samen met een vakman op pad en leer je stap voor stap alle kneepjes van het timmermansvak. Geen dag is hetzelfde en je werkt aan allerlei projecten in de regio. 👉 Goed om te weten: ook vakantie-/bijbaners zijn welkom om ervaring op te doen! 🔧 Wat ga je doen? Samen met een ervaren timmerman werk je aan uiteenlopende timmerwerkzaamheden, zoals:
  • Werken vanaf tekening
  • Plaatsen en monteren van o.a. deuren, kozijnen en vloeren
  • Maken en afwerken van wanden en plafonds
  • Timmerwerk aan daken, trappen en dakkapellen
  • Reparatie en onderhoud van houten constructies
Je wordt echt meegenomen in het vak en leert het in de praktijk.

Over de functie Leerling Timmerman

Zie jij jezelf al werken in de bouw? Met je handen bezig zijn, iets moois maken en tegelijkertijd het vak leren van een ervaren timmerman? Dan is dit jouw kans. Als Leerling Timmerman Afbouw ga je samen met een vakman op pad en leer je stap voor stap alle kneepjes van het timmermansvak. Geen dag is hetzelfde en je werkt aan allerlei projecten in de regio. 👉 Goed om te weten: ook vakantie-/bijbaners zijn welkom om ervaring op te doen! 🔧 Wat ga je doen? Samen met een ervaren timmerman werk je aan uiteenlopende timmerwerkzaamheden, zoals:
  • Werken vanaf tekening
  • Plaatsen en monteren van o.a. deuren, kozijnen en vloeren
  • Maken en afwerken van wanden en plafonds
  • Timmerwerk aan daken, trappen en dakkapellen
  • Reparatie en onderhoud van houten constructies
Je wordt echt meegenomen in het vak en leert het in de praktijk.

Over het bedrijf in Wijngaarden

Je gaat aan de slag bij een vakman in Wijngaarden met een groeiend aantal opdrachten. Daarom zoeken hij versterking. Elke dag vertrek je samen met je collega vanaf de werkplaats met de bus naar de klus. De sfeer is nuchter, direct en gericht op samenwerken.

Je verdient het

Hard werken moet beloond worden. Daarom kun je rekenen op:
  • € 2.600 – € 2.800 bruto per maand (fulltime, afhankelijk van leeftijd/ervaring)
  • Vakantiewerk: passend uurloon (afhankelijk van leeftijd)
  • Reiskostenvergoeding
  • Overwerktoeslagen
  • Pensioenopbouw volgens de bouw-/afbouw CAO
  • Mogelijkheid om door te groeien tot zelfstandig timmerman

Waardoor jij in aanmerking komt

  • Twee rechterhanden en motivatie om te leren
  • Je kunt zelfstandig naar Wijngaarden komen
  • VCA Basis (of bereid dit via ons te halen)
  • Basis technische inzicht (tekeningen lezen is een plus)

Wat is je reistijd?

Bereken hoe lang je erover doet naar: Wijngaarden

0%

Solliciteer als Leerling Timmerman

Je gegevens zijn veilig bij ons

Snel een CV Maken

Vul je gegevens in. Wij maken direct een mooi CV voor je aan die je kunt toevoegen aan je sollicitatie.

Je solliciteert op: Leerling Timmerman
1. Persoonlijk
2. Werkervaring
3. Opleiding
4. Extra's
5. Overzicht
6. Afronden
Snel je CV opbouwen?

Laat onze AI-assistent je helpen — of upload een bestaand CV!

⏱️ Het hele proces duurt maximaal 5–10 minuten.

Wat kan de AI-assistent voor je doen?

  • Stelt je stap voor stap de juiste vragen
  • Je kunt typen, inspreken 🎙️ of een LinkedIn-screenshot 📎 uploaden
  • Herkent automatisch gegevens uit een geüploade afbeelding
  • Bouwt je complete CV op in een professioneel format

💡 Tip: Je kunt ook een LinkedIn-screenshot uploaden via 📎 in de chat.

Persoonlijke gegevens
1/2 Basisgegevens
2/2 Beschikbaarheid & profiel
Beschikbaarheid
Direct
Binnen 1 week
Binnen 2 weken
Binnen 1 maand
In overleg
Fulltime (36-40)
Parttime (24-32)
Bijbaan (0-16)
In overleg

Werkervaring

Voeg je meest recente werkervaring toe. Geen ervaring? Sla deze stap gerust over.

Opleiding
Vaardigheden, talen & extra's

Klik op de talen die je spreekt en kies je niveau.


Klik op de rijbewijzen die je hebt.


Klik op de certificaten die je hebt. Je kunt ook eigen certificaten toevoegen.

Overige certificaten:


Een foto is niet verplicht, maar kan je CV persoonlijker maken.

📷
Kies foto
JPG, PNG of WebP — max 5MB.
Overzicht

Controleer je gegevens goed voordat je verder gaat. Klik op een eerdere stap om aan te passen.

Afronden

We zijn er! Kies een stijl, klik op "CV Genereren" en je PDF is direct klaar om toe te voegen aan je sollicitatie.

Modern
Klassiek
Compact
Status

Ons proces

Hoe verloopt ons sollicitatieproces? Bekijk snel onze video!
Video Sollicitatieproces

"Ik ben heel erg blij met Intro Personeel. Ze hebben mij goed geholpen en nu heb ik de baan die wilde ik altijd hebben. Top mensen!"

Sonia

Veelgestelde vragen over de functie: Leerling Timmerman

Als Leerling Timmerman verdien je een salaris tussen € 2600 en € 2800 bruto per maand.

Het exacte bedrag hangt af van jouw ervaring, leeftijd en eventuele toeslagen. Tijdens een persoonlijk gesprek vertelt onze recruiter welke salarisinschaling het beste bij jouw profiel past.

Je gaat als Leerling Timmerman aan de slag in Wijngaarden. Afhankelijk van de opdrachtgever werk je op locatie, in een werkplaats of op projectbasis.

Tijdens het sollicitatieproces vertellen we je meer over het bedrijf, de cultuur en het team waarin je terechtkomt.

In de functie van Leerling Timmerman werk je in een dienstverband van 40 uur per week.

Dat betekent dat je gemiddeld 8 uur per dag werkt.
Op maandbasis komt dit neer op ongeveer 173.3 uur per maand.
Op jaarbasis komt dit neer op ongeveer 2085.7 uur per jaar.

Afhankelijk van de opdrachtgever kun je soms extra uren maken of flexibel werken. Tijdens een persoonlijk gesprek bespreken we jouw wensen.

Voor de functie van Leerling Timmerman heb je bepaalde vaardigheden, eigenschappen of ervaring nodig. De belangrijkste functie-eisen zijn:

Twee rechterhanden en motivatie om te leren
Je kunt zelfstandig naar Wijngaarden komen
VCA Basis (of bereid dit via ons te halen)
Basis technische inzicht (tekeningen lezen is een plus)


Daarnaast is motivatie en doorgroeibereidheid een sterke pré.

Vergelijkbare vacatures

Bekijk ook deze vergelijkbare vacatures in je zoektocht naar de ideale werkplek.

Betontimmerman Leerling

Sliedrecht
2650 - 3100
40 -
40 uur
Bekijk vacature
Intro Personeel Robin
🗑️
Robin is aan het typen
Of typ zelf een antwoord hieronder...